Úvod > Občané > Důležité informace > Připomínky k novému jízdnímu řádu PID od 15. 12. 2024 - obec Hrusice

Připomínky k novému jízdnímu řádu PID od 15. 12. 2024 - obec Hrusice

15.4.2024
26.4.2024
Vážení občané,

od prosince nastupují do regionální autobusové dopravy noví dopravci, které Středočeský kraj vysoutěžil. A s touto změnou budou od prosince 2024 i nové jízdní řády. Integrovaná doprava Středočeského kraje (IDSK) by ráda získala zpětnou vazbu a požadavky na dopravu tak, aby občanům co nejvíce vyhovovala. Proto se obracíme na Vás občany, abychom zjistili váš názor či připomínky k navrhovaným jízdním řádům. Obec následně tyto připomínky IDSK předá. Připomínky, prosím, podávejte do pátku 26. dubna 2024.

Vyplněním formuláře čestně prohlašujete, že jste občanem/občankou obce Hrusice. Pokud máte připomínky k více linkám, prosíme vyplňte formulář vícekrát (pro každou linku zvlášť). Formulář je anonymní.

Děkujeme.